O nás

Naše ubytování se nachází v obci Malá Morávka, která je nástupním místem do oblasti Hrubého Jeseníku. V roce 1995 se stala vesnickou památkovou zónou.Obec Malá Morávka je spolu s Karlovem největším rekreačním, lyžařským a turistickým střediskem v Jeseníkách . Náš pension je situován na jih s výhledem na sjezdovku Kopřivná(1350m) s šestisedačkovou lanovkou,která je v provozu i v létě a o víkendech.Funpark a bikepark Kopřivná -zábavné rekreační centrum pro malé i velké rekreační sportovce a vyznavače adrenalinu.

Součástí obce je ves Karlov pod Pradědem, s velkým množstvím lyžařských vleků vhodných jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.  Nejkrásnější pohled na Jeseníky je z vyhlídkové věže na Pradědu.

Ubytování

Hostům jsou k dispozici 3 pokoje (nákres ZDE) s vlastním sociálním zařízením (na každý pokoj se vejde max 5 osob). K rekreaci si lze pronajmout celou kapacitu chalupy (pro skupinu lidí) nebo jen jednotlivé pokoje.

Ve společenské místnosti jejíž součástí je i kuchyňský kout, je hostům k dispozici televize, dvd a šipky (automat). Na požádání zapůjčíme zdarma deskové a společenské hry.Připojení k wifi samozřejmě zdarma.

Parkování je možné přímo u ubytování na našem vlastním parkovišti (pro hosty samozřejmě zdarma).

Pro příjemné strávení letního večera je k dispozici venkovní pergola s krbem, dětské hřiště (klouzačka, houpačky, pískoviště, trampolína, odrážedla, míče). Zdarma zapůjčíme - kuželky, petanque, badminton, mölky ...

V létě mohou naši hosté využít ke koupání přilehlý vyhřívaný venkovní bazén.

Domácí obuv (přezůvky) s sebou. Váš příjezd očekáváme po 14 hodině odpoledne. Pokoje je třeba opustit nejpozději v 10 hodin dopoledne.

Stravování

Hosté si vaří sami. K dispizici je plně vybavený kuchyňský kout a kuchyňské spotřebiče jsou pro všechny pokoje společné: indukční varná deska, elektrická a mikrovlná trouba, překapávač, rychlovarné konvice, 2 lednice, topinkovač, toustovač, na požádání zapůjčíme ruční elektrický šlehač.

V případě zájmu zajistíme stravování v sousedním rekreačním zařízení Brans (možnost objednávky snídaní, polopenze nebo plné penze).

Nedaleko (cca 80m) od našeho ubytování se nachází příjemná nekuřácká restaurace na hotelu "Kopřivná" a hotelu "Brans".

Jak daleko od našeho ubytovní se nachází? 

Pivní lázně: cca 150 m

Wellness: cca 60 m

Horské koloběžky: cca 60 m

Paintball: cca 50 m

SKI AREÁL Kopřivná: cca 60 m

Bikepark Kopřivná: cca 60 m

Lezecká STĚNA na Kopřivné: cca 50 m

FITNESS na Kopřivné: cca 60 m

Wellness centrum Bruntál: 17 km

Hrad Sovinec: 25 km

Aromaterapeutické masáže: přímo u nás (objednání nejlépe při rezervaci pobytu)

V ceně ubytování jsou zahrnuty veškeré energie, voda, dříví , dále používání lůžkovin , ručníků a závěrečný úklid.