O nás

Naše ubytování se nachází v obci Malá Morávka, která je nástupním místem do oblasti Hrubého Jeseníku. V roce 1995 se stala vesnickou památkovou zónou. Obec Malá Morávka je spolu s Karlovem největším rekreačním, lyžařským a turistickým střediskem v Jeseníkách. Náš pension je situován na jih s výhledem na sjezdovku Kopřivná (1350m) s šestisedačkovou lanovkou, která je v provozu i v létě a o víkendech. Funpark a bikepark Kopřivná - zábavné rekreační centrum pro malé i velké rekreační sportovce a vyznavače adrenalinu.

Součástí obce je ves Karlov pod Pradědem, s velkým množstvím lyžařských vleků vhodných jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. 

Nejkrásnější pohled na Jeseníky je z vyhlídkové věže na Pradědu.

Ubytování

Hostům je k dispozici: zelený pokoj jsou to 2 samostatné pokoje 3+2 postele,se společnou koupelnou a wc červené jsou taky 2 pokoje 2+2 postele a 1 přistýlka  koupelna,modrý je 1 velký pokoj 4 postele +1 přistýlka a koupelna(nákres ZDE).K rekreaci si lze pronajmout celou kapacitu chalupy (pro skupinu lidí) nebo jen jednotlivé pokoje.

Ve společenské místnosti ,  jejíž součástí je sdílená kuchyň, je hostům k dispozici televize, DVD a šipky (automat). Na požádání zapůjčíme zdarma deskové a společenské hry. Připojení k wifi samozřejmě zdarma.

Parkování je možné přímo u ubytování na našem vlastním parkovišti (pro hosty samozřejmě zdarma).

Pro příjemné strávení letního večera je k dispozici venkovní pergola s krbem, dětské hřiště (klouzačka, houpačky, pískoviště, trampolína, odrážedla, míče). Zdarma zapůjčíme - kuželky, petanque, badminton, mölkky ...

V létě mohou naši hosté využít ke koupání  vyhřívaný venkovní bazén v horském hotelu Brans nebo Kopřivná (po domluvě na recepci těchto hotelů).

Domácí obuv (přezůvky) s sebou. Váš příjezd očekáváme po 14 hodině odpoledne. Pokoje je třeba opustit nejpozději v 10 hodin dopoledne.

Samozřejmostí je uzamykatelná kolárna a lyžárna .

Stravování

Hosté si vaří sami. K dispizici je plně vybavený kuchyňský kout a kuchyňské spotřebiče jsou pro všechny pokoje společné: indukční varná deska, elektrická a mikrovlná trouba, překapávač, rychlovarné konvice, 2 lednice, topinkovač, toustovač, na požádání zapůjčíme ruční elektrický šlehač.

V případě zájmu zajistíme stravování v sousedním rekreačním zařízení Brans (možnost objednávky snídaní, polopenze nebo plné penze).

Upozornění: ubytování nemá bezbarierový přístup (ložnice se nacházejí v prvním patře, kuchyně a společenská místnost v suterénu). Majitel ubytovacího zařízení bydlí přímo v objektu.

Pokud máte otázky či speciální požadavky ohledně ubytování, prosím neváhejte nás ještě před rezervací telefonicky kontaktovat na tel. 737 542 875.


Jak daleko od našeho ubytovní se nachází? 

Pivní lázně: cca 150 m

Wellness: cca 60 m

Horské koloběžky: cca 60 m

Paintball: cca 50 m

SKI AREÁL Kopřivná: cca 60 m

Bikepark Kopřivná: cca 60 m

Lezecká STĚNA na Kopřivné: cca 50 m

FITNESS na Kopřivné: cca 60 m

Wellness centrum Bruntál: 17 km

Hrad Sovinec: 25 km


V ceně ubytování jsou zahrnuty veškeré energie, voda, dříví,teplo , dále lůžkoviny, ručníky a závěrečný úklid.